Казахский язык. Помогите перевести с русского

Здравствуйте, особенно те, кто говорит по-казахски. У меня странная просьба: помочь перевести одну фразу, чтоб получилась рифма, потому что пишу саркастически-сатирическую эпиграмму своему другу (он казах). Не поймите не правильно: я уважаю казахскую культуру, но хочу толково ответить на стёб и повеселить его.
«На освежителе воздуха с названиями компонентов больше загадок, чем во всех книгах Джеймса Джойса». Или что-то с такой сутью, чтоб рифмовалось. Спасибо.

Я помогу.

Сәлеметсіздер, әсіресе қазақ тілінде сөйлейтіндер. Менің басқа бір сұрағым бар: рифм жасау үшін бір фразаны аударуға көмектесу, себебі досыма (ол қазақша) саркастиктік-сатиралық эпиграмм жазамын. Түсінбеушілік: Мен қазақ мәдениетін құрметтеймін, бірақ мен оны ойдан шығарып, көңіл көтеру үшін ойлануды қалаймын.
«Джеймс Джойстың барлық кітаптарында қарағанда компоненттердің аттары бар ауа тазартқышта көбірек пазлдар бар». Немесе осындай мағынасы бар нәрсе. Рахмет.